تبلیغات
نَفَس

! به سایت ما خوش آمدید

امیدواریم از لحظاتی که با ما هستید لذت ببرید. لطفا با نقطه نظرات خود در بهبود کیفیت سایت ما را یاری نمایید.
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0
پی سی تمپ

دامین رایگان برای سایت و فضای رایگان برای عکس

نظرات()   نویسنده: محسن موسوی

dot.tk: در صفحه ی اول این سایت شما می توانید نام آدرس طولانی خود یا نام  وبلاگ  خود را بنویسیدمثلاْ www.nafa3.mihanblog.com و بعددر صفحات بعدی از شما نام دامین انتخابی توسط شما را درخواست می کند که مثلاْ می توانید  www.nafax.tk را وارد کنید.

سایتی برای دامین رایگان: www.dot.tk

bit.ly:این سایت برای کوتاه کردن آدرس صفحات وب به کار می رود علاوه بر این این سایت  قادر است تعداد بازدیدکنندگانی را که به وسیله ی این آدرس به سایت یا وبلاگ شما سر می زنندرا ثبت کند. 

سایتی برای کوتاه کردن آدرس اینترنتی شما :  www.bit.ly  

فضای رایگان برای عکس و فایل:

night-skin.com/up: این یک سایت ایرانی است که شما بدون اینکه در  آن  ثبت نام  کنید می توانید عکس خود را به اشتراک بگذارید.من خودم شخصاْ از این سایت استفاده می کنم .  

فضایی رایگان برای ارسال عکس های شما به اینترنت:   http://night-skin.com/up  

adrive.com :این سایت یک فضای ۵۰ گیگابایتی را در اختیار شما قرار می دهدکه به وسیله ی  آن شما می توانید عکس ، فیلم ، موسیقی و دیگر فایل هایتان را در این سایت آپلود کنید. 

قابلیت جالبی که این سایت دارد Remote File Transfer است به وسیله ی  این  قابلیت  شما  می توانید فایلی را از سروری به فضای خود در این سایت انتقال دهید. فضای 5 گیگابایتی برای ذخیره ی فایلهای شما در اینترنت: www.adrive.com 

bubbleshare.com: این هم سایتی دیگر که شما می توانید  عکس های  خود  را  به  اشتراک بگذارید از قابلیت این سایت نمایش خودکار عکس است این سایت کد هایی  در  اختیار  شما می گذارد که با وارد کردن آن در وبلاگتان عکس ها را با فرمت فلش مشاهده خواهید کرد.  

این سایت لینکی را در اختیار شما می گذارد که با ارسال آن به  ایمیل  دوستانتان  می توانید عکس ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. افزودن فایل صوتی یا  یادداشت  به  عکس ها  و  قابلیت بارگذاری آن ها به صورت یک فایل فشرده از دیگر قابلیت های این سایت است. 

عکس ها ی خود را با انواع قابلیت ها به اشتراک بگذارید: www.bubbleshare.com 

4shared.com :فضایی 5گیگابایتی را برای ذخیره ی فایلهایتان در اینترنت در  اختیار  شما  قرار  می دهد. 

فضای 5 گیگابایتی برای آپلود فایلهایتان: www.4shared.com

آمار سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :