تبلیغات
نَفَس

! به سایت ما خوش آمدید

امیدواریم از لحظاتی که با ما هستید لذت ببرید. لطفا با نقطه نظرات خود در بهبود کیفیت سایت ما را یاری نمایید.
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0
پی سی تمپ

پیشینه جستجو در گوگل!!!

نظرات()   نویسنده: محسن موسوی

گوگل در این چند وقت بسیار غوغا کرده است و سرویس های خوبی به دنیای مجازی هدیه کرده است، از جمله همین جیمیل، که می تونم بگم یکی از سرویس های ایمیلی است که تا الان نظیر ندارد.
حال یک سرویس جدید دیگر با عنوان پیشینه جستجو پیش کش دنیای مجازی کرده است که با این سرویس شما می توانید همه چیز دنیای مجازیتان را در گوگل ثبت کنید.
شما می توانید یک دفترچه خاطرات از دنیای مجازی خودتان داشته باشید.
راستش من که هنوز از این سرویس استفاده نکردم، چون از زمانی که خبر هایی مبنی بر فروش اطلاعات شرکت بزرگ گوگل به دولتمردان آمریکا را شنیدم، دیگر به آنها اطمینان ندارم، هر چند گوگل پیشنهاد دادن اطلاعات شخصی کاربرانش به دولتمردان آمریکایی را قبول نکرد ولی باز هم دوست ندارم.
به هر حال شما با این سرویس می توانید نتایج جستجو های سابق خود را که شامل صفحات وب، تصاویر، عناوین خبرها و فروگل است کاوش و بررسی کنید. هر زمان که مایل باشید می توانید موضوعی را از پیشنه جستجو های خود حذف کنید.
براساس تاریخچه جستجویتان نتایج و پیشنهادات کاربردی مناسب تری را دریافت کنید. همچنین شما می توانید با کمک امکان تمایلات، الگوهای جالبی در ارتباط با جستجوهایتان را براساس زمان مشاهده کنید.
وب سایت های مورد علاقه خودتان را دسته بندی کنید و به آن یادداشت و برچسب پیوست کنید. در آینده، برچسبهای و یادداشتهایتان قابل جستجو خواهد بود و می‌توانید از هر رایانه‌ای به پیشینه جستجوی خودتان دسترسی داشته باشید.
برای آشنایی بیشتر به صفحه راهنمایی تاریخچه جستجو که به زبان انگلیسی است، مراجعه کنید.
البته اگر با زبان انگلیسی زیاد آشنایی ندارید می توانید از این مطلب که یک پزشک، ترجمه کرده است و به همراه مطالب مفید دیگری، درباره سرویس جدید گوگل نوشته است را به زبان شیرین فارسی بخوانید.
در وبلاگ عصرونه هم می توانید مطلبی درباره سرویس جدید گوگل با عنوان Web History یا “تاریخچه وب” بخوانید.

آمار سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :